• Mardin41 °C
  • Diyarbakır40 °C
  • Batman43 °C
  • Şırnak41 °C
  • İstanbul34 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Umut Kervanı Siirtte muhtaç ailelere yardımda bulundu
08 Temmuz 2024 Pazartesi 09:49

Umut Kervanı Siirt'te muhtaç ailelere yardımda bulundu

Siirt’te faaliyet gösteren Umut Kervanı, Muharrem ayı münasebetiyle yüzlerce ihtiyaç sahibi aileye gıda ve kırmızı et yardımı yaptı.
Siirt’te faaliyet gösteren Umut Kervanı, Muharrem ayı münasebetiyle yüzlerce ihtiyaç sahibi aileye gıda ve kırmızı et yardımı yaptı.
 
Muharrem ayının önemine vurgu yaparak yardımlarını sürdüren Umut Kervanı, bu mübarek ayda yüzlerce aileye yardım eli uzattı. Gıda ve kırmızı et yardımları, yetim ve muhtaç ailelerin yüzlerini güldürdü.
 
Umut Kervanı Siirt Başkanı Ramazan Tokdemir, gerçekleştirdikleri yardımlarla toplumun en muhtaç kesimlerine destek olduklarını ve onları yalnız bırakmadıklarını vurguladı. Yardımların derneğin gönüllü ekipleri tarafından titizlikle gerçekleştirildiğini belirten Tokdemir, özellikle ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösterdiklerini ifade etti.
 
"Toplumun en muhtaç kesimlerine destek oluyoruz"
 
Başkan Ramazan Tokdemir, "Gerçekleştirdiğimiz yardımlar ile toplumun en muhtaç kesimlerine destek oluyor ve onları yalnız bırakmıyoruz. Yardımlarımızı derneğimizin gönüllü ekipleri tarafından titizlikle gerçekleştiriyoruz. Özellikle ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz,” dedi.
 
Tokdemir, Muharrem ayı vesilesiyle yardım faaliyetlerini artırdıklarını ve bu ayın paylaşma ve yardımlaşma ayı olduğuna dikkat çekti.
 
Paylaşmanın ve yardımlaşmanın öne çıktığı ay: Muharrem
 
Tokdemir, Muharrem ayında paylaşma ve yardımlaşmanın önemini bir kez daha hatırlatarak, “Bu anlamlı ayda ihtiyaç sahibi ailelerimize destek olmak bizim için bir görevdir. Umut Kervanı olarak, her zaman olduğu gibi bu zor günlerde de onların yanında olmaya devam edeceğiz,” ifadelerini kullandı.
 
Yardımların sürekliliği ve toplumda dayanışmanın artırılması için çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Tokdemir, "Yapılan yardımlar sadece gıda ve kırmızı etle sınırlı değil, aynı zamanda eğitim, sağlık ve barınma gibi alanlarda da destek sağlıyoruz.  Amacımız, toplumun her kesimine ulaşmak ve onların hayatlarını bir nebze olsun kolaylaştırmaktır. Bu doğrultuda, yardımlarımızı çeşitlendirerek ve artırarak sürdüreceğiz," dedi.
 
Umut Kervanı Siirt Başkanı Tokdemir, toplumun her kesiminden destek beklediklerini ve bu yardımların daha fazla kişiye ulaşabilmesi için iş birliğinin önemli olduğunu belirtti.
 
Tokdemir, hayırsever vatandaşları ve kurumları Umut Kervanı’nın yardım faaliyetlerine katkıda bulunmaya davet etti. (İLKHA)
Bu haber toplam 0 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Mardin nöbetçi eczaneleri
ANKET
Midyat'ın İl Olmasını İstiyor musunuz.?
Tüm Hakları Saklıdır © 1997 - 2024 Midyat Habur | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : / Faks : 04824641346 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA