• Mardin40 °C
  • Diyarbakır40 °C
  • Batman40 °C
  • Şırnak39 °C
  • İstanbul31 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mardin Milli Emlak Şefliğinden satılık taşınmazlar
21 Şubat 2023 Salı 08:34

Mardin Milli Emlak Şefliği'nden satılık taşınmazlar

İlan.gov.tr’de yer alan ilana göre, Mardin Milli Emlak Şefliği'nden satılık taşınmazlar.
İlan.gov.tr’de yer alan ilana göre, Mardin Milli Emlak Şefliği'nden satılık taşınmazlar.
 
1-Yukarıda  1. 2. 3. 4.  satırda nitelikleri belirtilen taşınmazların satış ihalesi ile 5.  satırda yer alan taşınmazın kiralama ihalesi 2886 sayılı Kanunun 45 inci maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile yapılacaktır.
2-İhaleler; Mardin Milli Emlak Müdürlüğü Makam Odasında (Mardin Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü Binası 4. kat) toplanacak komisyonca  yukarıda belirtilen ihale usulleri uygulanarak her bir satırda gösterilen tarih ve saatte yapılacaktır. 
3-İhaleye katılmak isteyen isteklilerin ihale saatine kadar;
           a)Geçici teminatın yatırıldığına dair belge; (Tedavüldeki Türk parası, Mevduat ve Katılım Bankalarının verecekleri Şube limitini gösterir süresiz teminat mektupları ve Hazine  Müsteşarlığınca İhraç edilen Devlet İç borçlanma Senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeleri)  Mevduat veya katılım bankalarınca verilen teminat mektupları dışındaki teminatların istekliler tarafından ilgili muhasebe birimine yatırılması zorunludur.
          b)Yasal yerleşim yeri sahibi olmaları,  
          c)Tebligat için Türkiye ‘de adres göstermeleri
          d) Özel hukuk tüzel kişilerinin, yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak, idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından yahut benzeri meslekî kuruluştan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir belge veya noterlikçe tasdik edilmiş vekâletnameyi vermeleri; kamu tüzel kişilerinin ise, yukarıdaki (b), (c) ve (d) bentlerinde belirtilen şartlardan ayrı olarak tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi vermeleri şartır.
 
Detaylı bilgi için tıklayınız...
Bu haber toplam 0 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Mardin nöbetçi eczaneleri
ANKET
Midyat'ın İl Olmasını İstiyor musunuz.?
Tüm Hakları Saklıdır © 1997 - 2024 Midyat Habur | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : / Faks : 04824641346 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA