• Mardin27 °C
  • Diyarbakır26 °C
  • Batman25 °C
  • Şırnak24 °C
  • İstanbul23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğünden akademik personel alım ilanı
19 Mayıs 2022 Perşembe 09:18

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü'nden akademik personel alım ilanı

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü'nden akademik personel alım ilanı.
Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü'nden akademik personel alım ilanı.
 
Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü, Üniversiteye bağlı birimlere 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu Kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümleri ile Üniversite Senatosunun tespit ettiği atama kriterlerine göre öğretim elemanı alacak.
 
İlanda yer alan Profesör kadrosu için Personel Daire Başkanlığına, Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için ilgili birime ilan tarihinden itibaren 16 gün içerisinde başvurmak gerekmektedir. Profesör ve Doçentler 2547 sayılı Kanunun 36. maddesinin (a) bendinin 1. fıkrasına göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere alınacaktır. Adaylar 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki şartlarını taşımak zorundadır. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. İlan edilen kadroya ataması yapılan adaylar görev aldıkları birimin bulunduğu yerde ikamet etmek zorundadır.
 
Detaylı bilgi için tıklayınız.
 
Bu haber toplam 183 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ANKET
Türkiye'nin en iyi ve en güven veren lideri kim?
Tüm Hakları Saklıdır © 1997 - 2022 Midyat Habur | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : / Faks : 04824641346 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA