• Mardin33 °C
  • Diyarbakır32 °C
  • Batman33 °C
  • Şırnak29 °C
  • İstanbul20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Burdur Özgür Mah.de 3+1 daire icradan satılıktır
02 Ağustos 2021 Pazartesi 09:41

Burdur Özgür Mah.de 3+1 daire icradan satılıktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Burdur Özgür Mah.de 3+1 daire icradan satılıktır.Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Burdur Özgür Mah.de 3+1 daire icrada
Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Burdur Özgür Mah.de 3+1 daire icradan satılıktır.
 
Burdur, Merkez, Özgür Mh.,126 ada, 7 parsel no ile tapuya kayıtlı, kargir apartmanın, 1. kat 6 nolu bağımsız bölümüdür. Arsa alanı 115,87 m², arsa payı 5/28 dir. Taşınmaz İl Yerleşim Sınırı içinde, eğimsiz ve kademesiz topoğrafik yapıya ve dikdörtgen şekline benzer geometrik şekle sahiptir. Üzerinde 1 adet yapı mevcuttur. Bina betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum+zemin+asma kat+4 normal kat olarak inşa edilmiş 7 katlı, kat mülkiyetine esas projesine göre zemin kat 1,2,3,4,5 nolu dükkanlar, birinci kat 6 nolu mesken, ikinci kat 7 nolu mesken, üçüncü kat 8 nolu mesken, dördüncü kat 9 nolu mesken olmak üzere toplam 9 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Mahallinde otel olarak kullanılmakta olup tek bağımsız bölüm görünümdedir. Zemin kat resepsiyon, giriş holu ve dinlenme alanı, normal katların her biri otel odası görünümlü 7 şer odadan oluşmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden binanın kuzeybatı yönünden sağlanmakta, keşif tarihi esnasında tadilat durumunda olduğu gözlemlenmiştir. Taşınmazın kat mülkiyetine esas, 4 normal kat için düzenlenmiş 07.05.1973 tarih 49/5 sayılı yapı kullanma izin belgesi, zemin kat 5 adet dükkan için düzenlenmiş, 21.04.1999 tarih 155/32 sayılı yapı kullanma izin belgesi mevcut olup, tamamına ait dükkan ve mesken amaçlı düzenlenmiş yapı kullanma izin belgesi mevcuttur. Taşınmaz kattaki konum ve alan olarak onaylı projesine uyumludur. Onaylı projesine göre mesken vasıflı, plan ve kullanım amacı olarak ise projesine aykırıdır. Binada ki diğer bağımsız bölümlerden ayırıcı olarak giriş kapısı mevcut değildir. Burdur Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğünden, taşınmaz üzerindeki yapıya ait otel olarak faaliyet gösterdiğine herhangi bir ruhsat olmadığı bilgisi edinilmiştir. Yasal bağımsız bölüm brüt alanı 105 m² dir. Bulunduğu binanın 1. katında yer almaktadır. Yol cephesi bulunmaktadır. Kuzeybatı ve güneydoğu cephelidir. Onaylı projesine göre; antre, yatak holu, salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 adet kiler hacimlerinden oluşmaktadır. Mahallinde hol ve 7 odadan oluşmaktadır. Her oda içinde banyo-wc kısmı mevcuttur. Özellik olarak; dış kapısı mevcut değildir. Oda ve hol zeminleri ahşap taban, duvar ve tavan alanları boyalıdır. Islak hacim taban ve duvar alanları seramik kaplamadır. Pencereler PVC mamuldür. Kalorifer petekleri mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu konumda belediye içme suyu ve asfalt yol, elektrik, doğalgaz ve telefon hattı gibi altyapı şebekeleri mevcuttur.
 
Detaylı bilgi için tıklayınız...
 
Bu haber toplam 93 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  • DARGEÇİT’İN KIRSAL MAHALLELERİ ASFALTLANIYOR
  • Mardin Beton Yapılarından Arınıyor
  • STK’lardan Rektör Özcoşar’a Ziyaret
  • Vali Demirtaş Tarihi Çarşılarda İncelemelerde Bulundu
  • Evlat Nöbetinde Bekleyen Ailelerden Vali Demirtaş’a Ziyaret
ANKET
Türkiye'nin en iyi ve en güven veren lideri kim?
Tüm Hakları Saklıdır © 1997 - 2021 Midyat Habur | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : / Faks : 04824641346 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA