• Mardin6 °C
  • Diyarbakır4 °C
  • Batman2 °C
  • Şırnak3 °C
  • İstanbul15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Veysi Şahin, Ak Parti’den aday adayı
14 Mart 2011 Pazartesi 22:30

Veysi Şahin, Ak Parti’den aday adayı

Veysi Şahin’den, “Üreten, koşan, çalışan milletvekili” olma sözü!

Mardin Eski Milletvekili Veysi Şahin’in AK Parti’den milletvekilliği için aday adayı olması büyük heyecan uyandırdı.

 

Halkının sürekli yardımına koşan ve yaptığı hizmetlerle halkın teveccühünü kazanan Şahin, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği her yerde büyük sevgi gösterileri ve coşku içinde karşılanıyor.

 

Mardin’in tanınmış simalarından 21. dönem Mardin Milletvekili Veysi Şahin, Haziran 2011 Genel Seçimlerinde AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

 

Mardin halkından gelen yoğun istek üzerine milletvekilliği adaylığı konusunda karar aldığını söyleyen Şahin, yalnızca hizmet için aday olduğunu ve seçildiği takdirde Mardin’in sorunlarını çözmek için çaba harcayacağını vurguladı.

 

Şahin, “Mesleki birikimlerim, vizyonum, aktif ve dinamik kişiliğimle, en önemli ise memleketime ve hemşerilerime olan sevgimle hizmet yarışında bayrağı devralmaya hazırım. İçlerinde bulunduğumuz, dertlerini paylaştığımız, sevinçlerine ortak olduğumuz kimsesizlerin kimsesi ve sessizlerin sesi olmak için bu yola koyulduk. Seçildikten sonra halkına sırtını dönenlerden, kapıları halkına kapatanlardan, bağrından çıktığı halkına tepeden bakanlardan olmayacağız.” dedi.

 

Mardin’in ve bölgenin sorunlarını iyi bildiğini ve çözümün bir parçası olarak halkına faydalı olmak istediğini belirten Şahin,  yaptığı açıklamada, “Milletvekilliği adaylığım konusundaki kamuoyunun isteği, siyasetin içinde bulunmam ve sorunlara vakıf olmamdan kaynaklıdır. Tek hedefim; milletimizin gönlünde hoş bir seda bırakacak çalışmaları yaparak taht kurmaktır. Halkımız en güzellere layıktır. Gayemiz bu uğurda iyi bir elçilik görevi yapmaktır. Ben hizmet için varım. Milletvekilliği bunun için bir köprü olacak. Partimizle birlikte Mardin için çalışma niyetindeyiz. Üstümüze düşen görevi en iyi ve namuslu bir şekilde yapacağız. Nasip olur da milletvekilliğine seçilirsem ortaya iş gücümüzü, azmimizi ve emeğimizi koyarak Mardinli vatandaşlarımız ile Ankara arasında bir köprü kuracağız” dedi.

 

Milletvekili seçildiği takdirde Mardin’in vizyonuna önemli katkılarda bulunacağını dile getiren Şahin “Haziran 2011’de yapılacak seçimler, Mardin’imiz için de sadece dört yıllık bir dönem için değil; Başbakan’ımızın hedeflediği 2023 Türkiye’si için çok önemli bir milat olacaktır. Bu dönem içinde yapılacak birçok proje ile Mardin’imiz de 2023 de çok farklı bir konuma gelecektir. Allah fırsat verirse aday gösterilip, Mardin milletvekili olursak; Başbakan’ımızın yürüttüğü mücadeleye paralel olarak; inanan, dinleyen, koşan, çalışan, üreten ve kontrol eden bir milletvekili olarak Mardin’imiz ve Mardinlilerin yüzünü güldüreceğiz” diye konuştu.

 

PROJELERİNİ ANLATTI

 

Memleketi ileriye taşıyacak, halkın refah düzeyini artıracak, hükümetin ve partinin çalışmalarına projeleriyle katkı sağlayacaklarını ifade eden Şahin, konuşmasını şöyle sürdürdü;

 

“Hemşerilerimizin ve ilimizin sorunlarını, bu sorunların çözümlerini çok iyi biliyoruz. İnançlı, kararlı ve yüreği millet sevdasıyla dolu partimiz ile birlikte en kısa sürede sorunları çözücek ve milletimizin yüzü güldüreceğiz. Tarım ve hayvancılığın problemleri, çiftçimizin sıkıntıları, esnaf ve sanatkârımızın problemleri, yol, su, eğitim, sağlık ve turizmin geliştirilmesi gibi genel ihtiyaç ve sorunların çözümlerinin yanı sıra, Ilısı Barajı’nın bitirilmesi için çalışacağız. Mardin ovasının sulanması, enerji nakil hatlarının revizyonu, Urfa-Habur otoban yolunan hayata geçirilmesi ve Midyat/Mardin-Batman yolunun çift yönlü (duble) yola dönüştürülmesi gibi önemli projelerimiz var. Bunları hayata geçirmek istiyoruz. Milletvekili olursam projelerin takibini bizzat kendim yapacağım.”

 

midyathabur11.jpg

 

midyathabur1.20110314103749.jpg

 

midyathabur2.20110314103801.jpg

 

midyathabur3.20110314103812.jpg

 

midyathabur4.20110314103824.jpg

 

midyathabur5.20110314103845.jpg

 

midyathabur6.20110314103857.jpg

 

midyathabur7.20110314103910.jpg

 

midyathabur12.jpg

Bu haber toplam 7359 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EKONOMİ
ANKET
Sizce insan en çok hangi durumda en çok ilgilenilen kişi olur?
Tüm Hakları Saklıdır © 1997 - 2017 Midyat Habur | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : / Faks : 04824641346 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA