• Mardin23 °C
  • Diyarbakır18 °C
  • Batman15 °C
  • Şırnak16 °C
  • İstanbul21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uysal: Hayvan Severlerden Binlerce Mektup Aldık
04 Mayıs 2016 Çarşamba 14:53

Uysal: Hayvan Severlerden Binlerce Mektup Aldık

Zonguldak'ın Ereğli Belediye Meclisi mayıs ayı olağan toplantısı Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Mecliste gündem dışı konuşan Başkan Hüseyin Uysal, Bilim şenliği ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun elinden alınan ödül...

Zonguldak'ın Ereğli Belediye Meclisi mayıs ayı olağan toplantısı Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Mecliste gündem dışı konuşan Başkan Hüseyin Uysal, Bilim şenliği ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun elinden alınan ödül ve hayvan severlerden gelen teşekkür mektupları oldu.

Uysal, Ereğli Belediye Meclisi’nin Mayıs Ayı toplantılarının birinci birleşiminde yaptığı gündem dışı konuşmada, Bilim şenliği ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun elinden ödül aldığını hatırlattı. Bunun kendileri açısından önemli ve motive edici olduğunu belirten Uysal, “ Bu çıtaların daha yukarılara çıkması lazım. Başka alanlarda da ödül almamız lazım. Bizler zaten şöyle bir vizyon belirledik. Her yaptığımız çalışma ödül alması veya dereceye girmesi üzerine planlar yapıyoruz, yaptık. İnşallah bunun her konuda sonuçlarını elde ederiz.” dedi.

Uysal, "İkincisi, Elli binlere yaklaşan teşekkür mektupları aldık hayvan severlerimizden. Veterinerlik müdürlüğümüzde bir zifte yapışmış, bir de hastalığa yakalanmış iki canlıyı hayata döndürdük. Beklenmeyen sonuçlardı. Veterinerlik müdürlüğümüz bunu çok büyük özveriyle çalışarak başardı, ben de kendilerine teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Belediyenin 2016 mali yılı Gelir Tarifesinde değişiklik ve ilave yapılmasının görüşülmesi; Belediyenin 2015 mali yılı Kesin Hesabı ve Yönetim Dönemi Hesabı ile Taşınır Mal Kesin Hesabı ve Yönetim Dönemi Hesabının görüşülmesi; Bütçe içi ödenek aktarımı yapılmasının görüşülmesi konuları Plan ve Bütçe komisyonuna havale edildi.

Mayıs ayı gündeminde yer alan beş ve Başkanlık makamının eklediği bir ek gündem maddesinin görüşülmesi bir sonraki güne bırakıldı.Cihan CİHAN

Kaynak:
Bu haber toplam 113 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ANKET
İş yerinizde menfaatiniz için yalakalık yapar mısınız?
Tüm Hakları Saklıdır © 1997 - 2019 Midyat Habur | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : / Faks : 04824641346 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA