• Mardin36 °C
  • Diyarbakır33 °C
  • Batman28 °C
  • Şırnak30 °C
  • İstanbul27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hiçyılmaz: Bireyler Ve Kurumlar Gelişen Dünyaya Ayak Uydurmak Zorunda
15 Haziran 2016 Çarşamba 16:48

Hiçyılmaz: Bireyler Ve Kurumlar Gelişen Dünyaya Ayak Uydurmak Zorunda

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, yenilenen ve gelişen dünyada, değişim ve dönüşümün hızla yaşandığını belirterek, bireylerin ve kurumların da bu değişime ayak uydurmak zorunda olduklarını söyledi....

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, yenilenen ve gelişen dünyada, değişim ve dönüşümün hızla yaşandığını belirterek, bireylerin ve kurumların da bu değişime ayak uydurmak zorunda olduklarını söyledi.

Kayseri Ticaret Odası üyelerine yönelik KOSGEB desteklerine ilişkin bilgilendirme toplantısı yapıldı. M. Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına, Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, KOSGEB Bölge Müdürü Ahmet Özbekler ve çok sayıda oda üyesi katıldı.

Toplantının açılışında konuşan KTO Yönetim Kurulu Başkanı Hiçyılmaz, Kayseri’nin, uluslararası ticaret merkezi haline gelmesi ve 2023 yılı hedeflerine ulaşması için KOBİ’lerin kendilerini geliştirmeleri ve yeni alanlarda faaliyette bulunmaları gerektiğinin altını çizdi. Hiçyılmaz, “2023 yılı hedeflerine ilerlediğimiz bu yıllarda, KOSGEB destekleri; üretimin artmasına, sanayi altyapısının gelişmesine ve ihracata büyük katkılar sağlayacaktır. KOBİ’lerin, finans sağlamada çektikleri sıkıntıları hafifletmek, yeni yatırım alanlarına destek sağlamak ve diğer başlıklardaki desteklere ulaşmalarını kolaylaştırmak için KOSGEB’in faaliyetlerinin iyi bilinmesi şarttır.” diye konuştu.

Hiçyılmaz, sözlerinin devamında “KOSGEB’in ekonomik gelişmeye daha fazla katkı sağlaması adına çaba sarf eden sayın müdürümüze gayretlerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Kurumlar arasındaki ortak çalışma anlayışının gelişmesi ve Kayseri insanına daha fazla hizmet götürülmesi bakımından KOSGEB’le yaptığımız çalışmaları önemsiyoruz. KOSGEB’in destekleri ve üyelerimizin çabaları ile şehrimizde daha fazla üretim ve istihdam sağlanmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bilgilendirme toplantısında konuşan KOSGEB Bölge Müdürü Ahmet Özbekler ise KOSGEB olarak desteklerini giderek iyileştirdiklerini ve yeni destek programları oluşturduklarını belirtti.

Konuşmaların ardından KOSGEB Uzmanı Aziz Kayalık tarafından sunum gerçekleştirildi. Toplantı, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.Cihan CİHAN

Kaynak:
Bu haber toplam 201 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  • Gazişehir ilk hazırlık maçını 1-0 kazandı
  • GTÜ A Plus Üniversiteler arasında gösterildi
  • Gazişehir Gaziantep Bahadır Çiloğlu’nu renklerine bağladı
  • Borsa haftaya yükselişle başladı
  • Çoğu CV doğruyu yansıtmıyor
ANKET
İş yerinizde menfaatiniz için yalakalık yapar mısınız?
Tüm Hakları Saklıdır © 1997 - 2018 Midyat Habur | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : / Faks : 04824641346 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA