• Mardin12 °C
  • Diyarbakır11 °C
  • Batman11 °C
  • Şırnak7 °C
  • İstanbul11 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fıvb 2016 Dünya Kulüpler Şampiyonası Maç Programı Belli Oldu
22 Temmuz 2016 Cuma 17:43

Fıvb 2016 Dünya Kulüpler Şampiyonası Maç Programı Belli Oldu

Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) tarafından 18-23 Ekim tarihleri arasında Filipinler'in başkenti Manila'da düzenlenecek 2016 Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda gruplar belli oldu.2016 Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda sekiz takım iki ayrı...

Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) tarafından 18-23 Ekim tarihleri arasında Filipinler'in başkenti Manila'da düzenlenecek 2016 Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda gruplar belli oldu.

2016 Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda sekiz takım iki ayrı grupta mücadele edecek.

A Grubu’nda Dünya Kulüpler Şampiyonası’nın son şampiyonu Eczacıbaşı VitrA ile birlikte, 2015-2016 Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Pomi Casalmaggiore (İtalya), 2016 Güney Amerika şampiyonu Rexona Ades Rio (Brezilya), ev sahibi ve Filipinler Süper Ligi’nin 'All-star' takımı PSL Manila yer alacak.

B Grubu’nda ise bir başka Türk temsilcisi Vakıf Bank Wild Card (özel davet) ile mücadele edecek. Vakıf Bank'ın B Grubu'ndaki rakipleri Volero Zürih (İsviçre), Hijamitsu Springs Kobe (Japonya) ve Asya şampiyonu Bangkok Glass (Tayland) olacak.

Organizasyonda grup maçlarından sonra, yarı final ile final maçları yapılacak ve 2016’nın Dünya Kulüpler Şampiyonu belirlenecek.

2016 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası maç programı:

Salon: Asya Arena Manila

GRUP MAÇLARI

Tarih Saat Grup/Maç no Maç

18 Ekim 2016 10:00 B/1 VakıfBank - Hijamitsu Springs Kobe

18 Ekim 2016 13:00 B/2 Volero Zürih - Bangkok Glass

18 Ekim 2016 16:30 A/3 Pomi Casalmaggiore - Eczacıbaşı VitrA

18 Ekim 2016 19:30 A/4 PSL Manila - Rexona Ades Rio

19 Ekim 2016 16:30 B/5 Volero Zürih - Hijamitsu Springs Kobe

19 Ekim 2016 19:30 A/6 Pomi Casalmaggiore - Rexona Ades Rio

20 Ekim 2016 10:00 B/7 Bangkok Glass - Hijamitsu Springs Kobe

20 Ekim 2016 13:00 A/8 Rexona Ades Rio - Eczacıbaşı VitrA

20 Ekim 2016 16:30 B/9 Volero Zürih - VakıfBank

20 Ekim 2016 19:30 A/10 PSL Manila - Pomi Casalmaggiore

21 Ekim 2016 16:00 B/11 VakıfBank - Bangkok Glass

21 Ekim 2016 19:00 A/12 PSL Manila - Eczacıbaşı VitrA

YARI FİNAL VE FİNAL MAÇLARI

Tarih Saat Maç no Maç

22 Ekim 2016 10:00 13 A Grubu 3.sü - B Grubu 4.sü

22 Ekim 2016 13:00 14 A Grubu 1.si - B Grubu 2.si

22 Ekim 2016 16:30 15 B Grubu 3.sü - A Grubu 4.sü

22 Ekim 2016 19:30 16 B Grubu 1.si - A Grubu 2.si

23 Ekim 2016 10:00 17 15 No'lu maçın kazananı - 13 No'lu maçın kazananı

23 Ekim 2016 13:00 18 16 No'lu maçın kaybedeni - 14 No'lu maçın kaybedeni

23 Ekim 2016 16:00 19 15 No'lu maçın kaybedeni - 13 No'lu maçın kaybedeni

23 Ekim 2016 19:00 20 14 No'lu maçın kazananı - 16 No'lu maçın kazananı

Cihan CİHAN

Kaynak:
Bu haber toplam 102 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EKONOMİ
  • AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar istifa etti
  • Kayyum atanan Artuklu Belediyesi asfaltsız sokak bırakmayacak
  • Mardin’de velilere çocukları cinsel istismardan koruma eğitimleri verildi
  • Mardin'de otomobil takla attı: 1 yaralı
  • Midyat emniyeti öğrencilere fotoğraf kursu veriyor
ANKET
Sizce insan en çok hangi durumda en çok ilgilenilen kişi olur?
Tüm Hakları Saklıdır © 1997 - 2017 Midyat Habur | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : / Faks : 04824641346 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA